سوالات متداول بیمه‌ای

در صفحه اصلی سایت محصول بیمه سمافرتی را انتخاب نمایید و اطلاعات سفر را وارد نمایید. سپس بسته های بیمه ای متناسب با سفر به شما پیشنهاد میشود که حاوی لیست پوشش هاو قیمت طرحها میباشد. طرح مورد پس از انتخاب طرح مورد نظر اطلاعات مسافر را وارد نمایید. چنانچه قبلا از بیمه سامان خرید کرده باشید احتمالا با وارد کردن کد ملی اطلاعات شما نمایش داده خواهد شد.همچنین اگر در این سفر افرادی شما را همراهی میکنند میتوانید آنها را به لیست مسافران اضافه نمایید. در نهایت هزینه قابل پرداخت را از طریق درگاه بانک پرداخت نمایید و بیمه نامه های خود را از سایت دانلود ودر صورت نیاز چاپ کنید.

بیمه نامه های مسافرتی بدون مهر بیمه سامان نیز اعتبار دارد ولی چنانچه برای ارائه به سفارت خانه های کشورهای اروپایی نیاز به مهر وجود داشته باشد میتوانید با مراجعه به آژانس های مسافرتی طرف قرارداد یا شعب بانک سامان یا نمایندگی ها و شعب بیمه سامان مراجعه نمایید.

مرکز تماس بیمه سامان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه از ساعت 8 الی 13 پاسخگوی سوالات احتمالی شما در خصوص خدمات و شکایات و خسارت میباشد. شماره مرکز تماس بیمه سامان 021-8943 میباشد